Maksevõimalused

 

Kuldan veebipood võimaldab järgnevaid makseviise:

Pangalingi kaudu – tellimuse eest tasumiseks on võimalik kasutada pangalinki. Klikates pangalingile, suunab see valitud internetipanka. Sisestades kasutajatunnuse ja paroolid siseneb Ostja oma internetipanka, kus on nähtav juba täidetud maksekorraldus. Maksekorralduses on kirjas summa, mis kuulub tasumisele www.kuldan.ee veebileheküljelt ostetud toodete eest. Makse sooritatakse Montonio Finance OÜ vahendusel.

Krediitkaardiga – Makse sooritatakse Montonio Finance OÜ vahendusel, väljaspool Kuldan e-poe keskkonda. Kuldan e-poel ei ole ühelgi ajahetkel juurdepääsu ostja pangakonto andmetele.

Järelmaksuga – Maksa mugavalt ja kiiresti osamaksete kaupa! Kuldan järelmaksuga tellimuste edukas sooritamine on sama kiire ja mugav nagu pangalingiga maksmine. Kinnita tellimus ja personaalsete tingimuste nägemiseks ning ostu edukaks sooritamiseks digiallkirjasta järelmaksuleping ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID abil. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

Järelmaksu pakub AS ESTO. Tutvu tingimustega müügikohas ja küsi nõu meie asjatundjalt. Kuldan järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. 
Täiendavate küsimuste korral võtke ühendust Kuldan Trading OÜ klienditoega telefonil +372 6 143 143.